Donnerstag, 25. Oktober 2007

Lieber Leser,
Nein, mein estnisch ist immer noch nicht perfekt….*hüstel*…. Aber ich mache langsam kleine Fortschritte!
Habe heute als Hausaufgabe einen kleinen Brief über mich schreiben sollen. Damit ihr auch mal in den Genuss eines estnischen Textes kommt, stell ich ihn hier online.
Viel Spaß beim Lesen ^_^



Tere!
Minu nimi on Cathleen. Ma olen pärit Saksamaalt ja ma olen üheksateist aastane. Ma olen sündinud Göppingenis, aga praegu ma elan Haapsalus.
Saksamaal ma elan isa ja ema juures. Minu isa on jurist Stuttgartis ja minu ema on õpetaja Göppingenis. Mul on üks õde. Ta on kakskümmend neli aastad vana.
Ma räägin saksa ja inglise keelt, aga ma õpin eesti keelt ka.
Mulle meeldib väga šokolaad, muusika, sport, eriti suusataminä, ja minu sõbrad.

Keine Kommentare: